Co o nas mówią?

Jakie opinie dostajemy od Klientów?

Zapoznaj się z kilkoma referencjami, nic więcej dodawać nie trzeba.

 • Dzięki zrealizowanym działaniom zwiększyliśmy świadomość online naszych produktów i unowocześniliśmy wizerunek firmy. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

  PR & Promo ManagerDenckermann Sp. z o.o.
 • Podczas współpracy agencja QualityDot wykazywała się dużą kreatywnością, indywidualnym podejściem do naszych oczekiwań, terminowością, oryginalnością prezentowanych koncepcji i projektów oraz szybką reakcją na nasze potrzeby.

  IT DirectorADO Technologies

 • Agencja QualityDot zaoferowała nam najdogodniejsze warunki współpracy, umożliwiające kompleksowe zaspokojenie naszych potrzeb. Zakres oferowanych usług obejmował: projekty graficzne drukowanych materiałów reklamowych, druk materiałów promocyjnych, projekty graficzne internetowych materiałów reklamowych, doradztwo w zakresie komunikacji wizualnej, prowadzenie kampanii reklamowej.

  Wszystkie usługi oferowane nam przez firmę QualityDot zawsze spełniały nasze oczekiwania.

  Specjalista ds. SprzedażyRoyal Software Consulting
 • Długo szukałem wśród wielu agencji reklamowych tej własciwej. Po obejrzeniu projektów stwierdziłem że to właśnie QDot powierzę stworzenie wizerunku mojej firmy. Praca z Panem Danielem to pełen profesjonalizm. Rzetelna wiedza, wyczucie smaku oaz estetyka pracy wypływa jak sądzę z pasji tworzenia.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, która będzie kontynuowana. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy poszukują klucza do sukcesu.

  WłaścicielNutrizone
 • Współpracę rozpocząłem po obejrzeniu portfolio. Projekty zwróciły moją uwagę ze względu na swoją świeżość, oryginalność i „to coś”. Swojej decyzji nie żałowałem ani przez chwilę –

  QualityDot okazało się zespołem skoncentrowanym na zadaniu, twórczym i solidnym. Mogę śmiało powiedzieć, że tak wyobrażam sobie idealną współpracę przy projektowaniu strony. Wspaniały efekt końcowy mówi zresztą sam za siebie…

  WłaścicielTestarium

 

Kilka faktów o naszych Klientach

 • 99

  Zadowoleni Klienci

 • 80

  Powracający Klienci

 • 70

  Ponad 8000 wypitych kaw