Kariera / oferty pracy

  • Sprawdź nasze oferty dla specjalistów

    Dynamicznie się rozwijając zawsze poszukujemy pracowników i współpracowników, którzy mogą wnieść wartość do naszej pracy! Sprawdź kogo poszukujemy.

    Nawet gdy nie publikujemy ofert pracy zawsze możesz nam podesłać list motywacyjny i CV.

    Aktualnie poszukujemy

    Staż w dziale księgowości

    Szczegóły

    Aktualne do: 10.01.2013
    Kod oferty: QD-SK-12
    Miejsce pracy: Warszawa, Praga Północ

    Staż 6 miesięczny
    50

    Opis stanowiska

    Staż w doświadczonej firmie księgowej to z pewnością dobry start dla osoby chcącej wiązać swoją karierę z tą dziedziną, zapraszamy do składania aplikacji. Najlepsi stażyści mają możliwość podjęcia z nami współpracy lub pracy w biurze w Warszawie.

    Minimalne wymagania

    • 100%
      Chęć nauki dziedzin księgowości
    • 90%
      Sumienność i kultura osobista
    • 80%
      Obsługa Klienta w biurze

    • Znajomość obsługi komputera w środowisku Windows
    • Ukończona szkoła średnia, w trakcie studiów
    • Umiejętność organizacji dokumentów

    Grafik kreatywny

    Szczegóły

    Kod oferty: QD-GK-12
    Miejsce pracy: Warszawa lub freelance

    Praca nad wybranymi projektami
    70

    Zapraszamy do kontaktu utalentowanych i doświadczonych grafików kreatywnych znających dzisiejsze realia projektowania stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych.

    Wymagania

    • 100%
      Znajomość Photoshop i Illustrator
    • 75%
      Własne pomysły na projekty
    • 85%
      Umiejętność pracy z briefami

    • Portfolio projektów pokazujące dorobek
    • Kilka referencji lub linków do wdrożonych projektów
    • Ciekawa strona www pokazująca Twoje projekty